SPOLUPRACUJEME

Bára Lichnovská

Profesně se věnuji oblasti náhradní rodinné péče. Věřím v teorii attachmentu, kterou nejen stále studuji, ale také ověřuji v každodenní práci s náhradními rodinami, kdy za podpory dalších dovedností a znalostí, např. v oblasti dotykové terapie a terapie hrou, doprovázím pěstouny na jejich cestě za novým, silným citovým poutem s dítětem, které to potřebuje.

Karolína Lelková

Je maminkou tří báječných dětí. Je dula České asociace dul a laktační poradkyně o. z. Mamila. S Karolínou spolupracujeme ohledně adoptivního kojení.

Nadační fond LA VIDA LOCA

Nezisková organizace pomáhající odloženým dětem, pěstounům a adoptivním rodičům. Základním mottem fondu je myšlenka, že „každé dítě má právo znát svůj příběh“. Nejdůležitější jejich projekt je Život v kufříku. Na ten navazuje projekt Životní příběh a DOBROškola.

Profesní sdružení přechodných pěstounů z. s.

Jsme pěstouni na přechodnou dobu, kteří se rozhodli spojit se a více ovlivňovat své podmínky pro péči o svěřené děti.

Advokátní kancelář Chrenek, Toman, Kotrba

Advokátní kancelář vám poskytne vysoce kvalifikované právní služby ve všech oblastech práva –  trestního, obchodního, nemovitostního, rodinného a IT práva.

Naše organizace je propojena přímo s advokátkou specializující se na rodinné právo, včetně všech forem náhradní rodinné péče a procesu osvojení. V případě potřeby nás můžete kontaktovat a my vás spojíme.

BeforeAfter