SETKÁVÁNÍ RODIN

Pro adoptivní rodiny chystáme různé druhy neformálního setkávání.
Bez dozoru sociálních pracovníků, jen za účelem sdílení a navazování nových přátelství.

Chcete vědět o všech našich aktuálních setkáních s dostatečným předstihem?

Sledujte naše sociální sítě a přihlaste se k odběru newsletteru.

V týdnu: Setkání pro adoptivní maminky s dětmi

V herničkách, na výletech nebo v našich pražských prostorech s tematickým doprovodným programem pro děti. Připravujeme také pravidelný program s terapeutickým senzorickým hraním pro děti.

O víkendu: Setkání pro adoptivní rodiny

Uvolněná setkání pro celé rodiny, kde si děti pohrají a rodiče oddechnou a popovídají. V herničkách i na společných výletech.

Klub pro děti Klubíčko

Tvořivý kroužek pro děti s aktivitami zaměřenými na rozvoj jemné motoriky a soustředění (jako součást prevence poruch soustředění a ADHD). Děti starší 3 let vám pohlídá speciálně proškolená chůva. Můžete však zůstat poblíž a na děti počkat v kavárně hned vedle prostor kroužku, například po dobu aklimatizace dítěte. 

Terapeutická jóga pro maminky

Přijďte se uvolnit na jógu pro maminky v našich pražských prostorách. Děti můžete mít s sebou v sále a ke cvičení je přizvat nebo si mohou hrát v herničce vedle sálu.

Večerní online setkávání

Uspíme děti a „vyrazíme“. Online setkávání probíhají v prostředí našich domovů, s šálkem čaje či sklenkou vína v ruce. Pojďme si vyprávět o tom, co nás trápí, co se nám daří. Uvidíte, že v tom nejste sami.

Výjezdové akce

Tábory pro adoptivní rodiny s tematickým programem zaměřeným na rozvoj našich dětí a utužování vztahu. Chystáme také kratší výjezdové akce pouze pro maminky s dětmi i chlapské dobrodružné „apaluchy“ jen pro tatínky s dětmi.