PODPOŘTE NÁS

Adoptivní rodiny potřebují stejnou podporu jako pěstouni

Adoptivní rodina, stejně jako pěstouni, přijímá dítě s vývojovým traumatem. Vazba rodiče a dítěte nepřichází automaticky a je potřeba ji vybudovat a neustále utužovat. Podpora adoptivních rodičů končí mnohdy po posledním soudu o osvojení, a poté zůstanou na vše samotní. Přitom adoptivní rodiče procházejí stejnými situacemi jako pěstouni.

Děti z adoptivních rodin mají specifické projevy spojené s náročným začátkem jejich života a je potřeba léčivého přístupu.

Jsme adoptivní mámy a samy dobře víme, jak moc je důležité jako adoptivní rodič cítit podporu. Založily jsme organizaci Láskyplná náruč, z. s., abychom mohly cestu adoptivním rodičovstvím usnadnit i dalším lidem.

1) Přispějte do naší sbírky na Znesnáze

Děkujeme, že nás finančně podporujete.

Díky vaším příspěvkům můžeme dělat:

  • pravidelná setkávání, výlety a akce
  • online i živé vzdělávání
  • klubík pro děti
  • jógu a podpůrné setkávání pro adoptivní rodiče
  • osvětu o adoptivním kojení
  • změnu zákonů a sjednocení systému

DARUJTE ADOPTIVNÍM RODINÁM PODPORU, KTEROU SI ZASLOUŽÍ

2) Podpořte nás svým nákupem přes Givt

Nepřehlédněte! Nakupujete na internetu? Můžete nás pravidelně podporovat svými nákupy přes Givt, který spolupracuje s více než 2 000 nejznámějšími e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit www.givt.cz nebo si do prohlížeče přidat jejich šikovného Pomocníka a část peněz z vašich nákupů půjde na podporu naší organizace. Vy přitom nezaplatíte nic navíc! Pomocníka získáte zde: https://givt.cz/aplikace. Děkujeme, že na nás myslíte ❤

„Myslím, že je důležité a moc potřebné, aby i adoptivní rodiče měli vytvořenou komunitu, kde mohou bez obav sdílet své pocity, radosti, ale i strasti. Já bych moc jako dítě ocenila mít i kolem sebe nějakého adoptovaného kamaráda, abych se necítila tak  moc v tom všem sama.“